Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Newsweek" powołał Christophera Robertsa na redaktora wydawniczego

Christopher Roberts funkcję globalnego nadzorcy redaktorów objął 8 sierpnia (screen: Mediapost.com)

"Newsweek" powołał Christophera Robertsa na nowe stanowisko globalnego redaktora wydawniczego. Obowiązki przejął w poniedziałek 8 sierpnia.

Roberts ma rezydować w Londynie. Poprowadzi zespół redaktorski w USA i Wielkiej Brytanii będzie odpowiedzialny za "kształtowanie dziennikarstwa" na całym świecie oraz za utrzymanie standardów redakcyjnych. Jego raporty mają trafiać bezpośrednio do Nancy Cooper, globalnej redaktorki naczelnej tygodnika.

Wcześniej Roberts pełnił funkcję zastępcy szefa produkcji w "The Times" i "The Sunday Times". Kierował transformacją od druku do modelu cyfrowego, nadzorując zespół redaktorów, edytorów zdjęć, producentów stron internetowych i analityków SEO. Przed dołączeniem do "The Times" w 2015 roku, pracował w "The Daily Mail".

(MAC, 09.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.