Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Muszyński przeszedł z PAP do "Pulsu Biznesu". "Duże wzmocnienie"

"Będzie dużym wzmocnieniem" – mówi naczelny "Pulsu Biznesu" o przejściu Marka Muszyńskiego (screen: TT/@MarekMuszynski)

Dziennikarz ekonomiczny Marek Muszyński, piszący wcześniej między innymi dla PAP Biznes i magazynu "Forbes", przeszedł do redakcji "Pulsu Biznesu". Ukazał się już jego pierwszy tekst na stronie PB.pl.

Jak mówi redaktor naczelny "Pulsu Biznesu" Grzegorz Nawacki, transfer Muszyńskiego z PAP Biznes jest znaczącym wsparciem dla jego zespołu. – To duże wzmocnienie w tematyce dla inwestorów, na to liczę – zauważa Nawacki.

Informację o dołączeniu do nowej redakcji ogłosił też sam Muszyński na swoim koncie na Twitterze. Dziennikarz napisał już pierwszy tekst dla strony PB.pl o wynikach II kwartału PKN Orlen.

Marek Muszyński to z wykształcenia ekonomista po Szkole Głównej Handlowej. Od 2010 do 2021 roku pracował w magazynie "Forbes" oraz w Onecie. Od maja 2021 roku pisał dla PAP Biznes, był też sekretarzem redakcji biznesowej w Agencji.

Muszyński pisze o energetyce, podatkach i finansach, w tym o frankowiczach.

(HAD, 03.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.