Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z Polskiego Radia odeszła wicedyrektorka Trójki Luiza Kobeszko

- Nie podano mi powodów odwołania mnie ze stanowiska zastępcy dyrektora Trójki - mówi Luiza Kobeszko (fot. archiwum prywatne)

Z Polskiego Radia odeszła Luiza Kobeszko, przez blisko rok zastępczyni dyrektora radiowej Trójki - dowiedział się "Presserwis".

- Nie podano mi powodów odwołania mnie ze stanowiska zastępcy dyrektora Trójki, nie miałam nawet okazji zapytać o to zarządu, ponieważ o odwołaniu dowiedziałam się od szefowej kadr - mówi Luiza Kobeszko. - W środę po południu otrzymałam propozycję kontynuowania współpracy z Polskim Radiem, której nie przyjęłam. Była to wyłącznie moja decyzja, z której jestem bardzo dumna. Po prostu nie widzę sensu - dodaje Kobeszko. Jej umowa z Polskim Radiem wygasła w niedzielę 31 lipca.

Luiza Kobeszko wicedyrektorką radiowej Trójki była od 1 października ub.r. Odpowiadała m.in. za promocję anteny. Wcześniej przez kilka miesięcy pracowała w agencji promocji Polskiego Radia. Przed przyjściem do Polskiego Radia związana była z Muzeum Narodowym w Warszawie. W latach 2004-2012 i 2017-2019 pracowała w biurze reklamy Telewizji Polskiej, zajmowała się tam promocją. 

Dyrektor Trójki Marcin Wąsiewicz ma obecnie jednego zastępcę - Dawida Wildsteina. Odpowiada on za redakcje słowa i publicystyki.

(KOZ, 01.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.