Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dagmara Piasecka Ramos dyrektorką generalną i prezeską zarządu PepsiCo Polska

Dagmara Piasecka Ramos przez ostatnie 20 lat pracowała w Phillip Morris (fot. materiały prasowe)

4 lipca 2022 roku Dagmara Piasecka Ramos obejmie stanowisko dyrektor generalnej i prezes zarządu PepsiCo Polska. Zastąpi Michała Jaszczyka, który w ramach struktur firmy awansował na wiceprezesa ds. rozwoju i transformacji rynków franczyzowych w Europie i dyrektora generalnego rynków franczyzowych w Europie Centralnej.

Piasecka Ramos będzie raportować bezpośrednio do Christophe'a Guille, wiceprezesa PepsiCo na Europę Centralną i Bałkany.

Piasecka Ramos przez ostatnie 20 lat pracowała w Phillip Morris, gdzie działała w obszarze marketingu, sprzedaży, transformacji, strategii wzrostu oraz cyfryzacji.

Od 1 czerwca 2018 roku funkcję dyrektora generalnego i prezesa zarządu PepsiCo Polska pełnił Michał Jaszczyk. Obecnie Jaszczyk będzie odpowiedzialny za współpracę z partnerami biznesowymi na siedmiu rynkach – austriackim, czeskim, węgierskim, słowackim, bułgarskim, czarnogórskim oraz serbskim, będzie też odpowiadać za ponad 20 rynków w całej Europie.

(AMS, 01.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.