Temat: public relations

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Afera z Michniewiczem. InPost oczekuje od PZPN zajęcia stanowiska

Umowa między InPostem a PZPN obowiązuje do lipca 2024 roku z możliwością przedłużenia o kolejne dwa lata (screen: YouTube/Kanał Sportowy, fot. materiały prasowe)

Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy InPostu, poinformował Wirtualną Polskę, że sponsor PZPN oczekuje od związku zajęcia stanowiska w sprawie trenera reprezentacji Czesława Michniewicza.

W oficjalnym stanowisku firmy rzecznik InPostu podkreślił, że celem współpracy z PZPN jest wsparcie rozwoju reprezentacji Polski, a spółka "nie współpracuje z osobami zatrudnianymi przez związek". Kądziołka podkreślił jednak, że sytuacja wokół Michniewicza niepokoi firmę, która poprosiła PZPN o zajęcie stanowiska w tej sprawie.

Czytaj też: Czesław Michniewicz oskarża Szymona Jadczaka. Pełnomocnikiem adwokat "Fryzjera"

20 czerwca na WP.pl ukazał się artykuł Szymona Jadczaka dotyczący zażyłych relacji Czesława Michniewicza z Ryszardem Forbrichem ps. "Fryzjer", który przez lata był szefem piłkarskiej mafii zajmującej się ustawianiem meczów.

InPost został sponsorem PZPN 31 maja br., a umowa ma rekordową dla związku wartość.

Czytaj też: Mobbing w Bauerze? Redaktorka "Chwili dla Ciebie" chce odszkodowania

(KAP, 30.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.