Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program "Nie mów pannie młodej" wraca do polskiej telewizji

Trwają poszukiwania uczestników, którzy wezmą udział w programie (fot. Pixabay.com)

Po jedenastu latach na telewizyjną antenę ma powrócić polska wersja ślubnego show "Nie mów pannie młodej". Kiedyś program pokazywał kanał TLC (Grupa TVN), a teraz prawdopodobnie pokaże jedna z anten Polsatu.

Nową edycję wyprodukuje należąca m.in. do Izabeli Janachowskiej spółka Wedding Dream (program dla TLC realizowała firma Rival). Jak nieoficjalnie ustalił "Presserwis", cykl jest przymierzany do jednego z kanałów Polsatu. Na razie trwają poszukiwania uczestników, którzy wezmą udział w programie. Zdjęcia mają wystartować w tym roku.

"Nie mów pannie młodej" powstaje na podstawie brytyjskiego formatu "Don't tell the bride". W programie przyszły małżonek przygotowuje ślub i wesele. Na organizację wydarzenia pieniądze otrzymuje od producenta programu, ale nie może niczego konsultować ze swoją narzeczoną. Pierwszą polską edycję jesienią 2011 i zimą 2012 roku pokazywał kanał TLC.

Izabela Janachowska pracuje też nad innym ślubnym formatem dla Polsatu. Prezenterka ma w nim pomagać w organizacji wymarzonego ślubu i wesela narzeczonym, których na to nie stać. Nie ustalono jeszcze, kiedy trafi on do emisji.

Janachowska przeszła z TVN Style do Polsatu jesienią ub.r. W TVN Style prowadziła programy o tematyce ślubnej.

(MNIE, 23.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.