Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pascal Litwin producentem kreatywnym "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program oparty na hiszpańskim formacie "Your Face Sounds Familiar". W Polsacie jest emitowany od 2014 roku (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Pascal Litwin dołączy do grona producentów kreatywnych "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. Od najbliższej, jesiennej edycji zastąpi w tej roli Marcina Kalinowskiego - ustalił "Presserwis".

Marcin Kalinowski nadal ma być związany z Telewizją Polsat, ale będzie pracował przy innych jej produkcjach. Z kolei Pascal Litwin będzie pracował jako producent kreatywny "Twoja twarz brzmi znajomo" razem z Arturem Patkowskim, dotychczasowym drugim z producentów show. Litwin brał już udział w realizacji 16. edycji, emitowanej wiosną. Pracował przy niej jako producent wspomagający.

Pascal Litwin jest związany z Polsatem od sierpnia 2021 roku. Zajmuje się m.in. produkcją programów dla Polsat Go.

(MNIE, 27.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.