Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gala Miss Polonia ponownie będzie transmitowana w TVP

Prowadzącą galę będzie m.in. tegoroczna Miss World Karolina Bielawska (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Po kilkuletniej przerwie TVP ponownie będzie transmitowała konkurs Miss Polonia. Tegoroczna gala odbędzie się 27 maja we Włocławku.

Transmisję będzie można śledzić w TVP 2. W trakcie gali wystąpi m.in. Krystian Ochman, tegoroczny reprezentant Polski w konkursie Eurowizji.

Prowadzącymi galę będą: tegoroczna Miss World Karolina Bielawska oraz prezenterzy Mateusz Szymkowiak, Izabella Krzan i Aleksander Sikora.

Czytaj też: Telewizja Republika pierwszy raz może wyjść na plus

W ostatnich latach nie było telewizyjnych transmisji z gali. Udostępniano tylko relacje internetowe. Ostatni raz w telewizji Miss Polonia gościła w 2013 roku w TVP 2.

Miss Polski bez zmian w Polsacie

Z kolei konkurencyjny konkurs Miss Polski od lat pokazuje Polsat. Od 2021 roku odbywa się on bez patronatu Wirtualnej Polski. - "W dobie obecnego stanu świadomości, walki o prawa i status kobiet - taki konkurs skupiający się tylko na fizyczności jest znakiem świata, który przemija" - tłumaczyła WP. 

(MNIE, 23.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.