Dział: PRASA

Dodano: Maj 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z PAP żegna się szef redakcji ekonomicznej Tomasz Jóźwik

- Nie jestem z nikim umówiony - mówi Tomasz Jóźwik, pytany o dalsze plany zawodowe (fot. Adam Guz/Press)

Z Polskiej Agencji Prasowej po czterech latach odchodzi Tomasz Jóźwik, redaktor naczelny PAP Biznes, a obecnie kierownik tej redakcji.

"Moje prywatne przemyślenia skłoniły mnie do wypowiedzenia PAP umowy o pracę. Zgromadzony zapas urlopu sprawia, że właściwie zaraz mnie tutaj nie będzie" - poinformował na Twitterze Tomasz Jóźwik.

- Powody wypowiedzenia przedstawiłem firmie i nie będę mówić o nich na zewnątrz - mówi "Presserwisowi" Tomasz Jóźwik. Pytany o dalsze plany zawodowe, odpowiada: - Nie jestem z nikim umówiony. Do końca sierpnia jestem pracownikiem PAP.

Nie wiadomo jeszcze, kto pokieruje PAP Biznes po odejściu Tomasza Jóźwika.

Agencja zmieniła ostatnio strukturę - jest tylko jeden redaktor naczelny PAP, a pozostałe redakcje mają kierowników (zmianie uległa tylko nazwa stanowiska, pozostałe warunki umowy pozostały).

Tomasz Jóźwik redaktorem naczelnym PAP Biznes został w czerwcu 2018 roku. Przed przyjściem do PAP pracował w "Dzienniku Gazecie Prawnej", a wcześniej w magazynie "Forbes" i "Parkiecie". W 2017 roku otrzymał nagrodę Grand Press Economy.

(KOZ, 11.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.