Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Maj 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarz Piotr Krysztofiak przechodzi z Radia Łódź do Tvn24.pl

Piotr Krysztofiak w Radiu Łódź zajmował się m.in. tematami śledczymi i interwencyjnymi (screen: YouTube/Polskie Radio Łódź)

Na początku maja Piotr Krysztofiak zakończył pracę w Radiu Łódź. Dziennikarz przechodzi do portalu Tvn24.pl.

Krysztofiak nie komentuje powodów odejścia z Radia Łódź. Nie informuje też o swoich planach zawodowych. Z ustaleń "Presserwisu" wynika jednak, że dołączy do zespołu dziennikarzy Tvn24.pl.

Czytaj też: "Raport o stanie świata" Dariusza Rosiaka przekroczył próg 100 tys. zł stałego wsparcia

Piotr Krysztofiak z Radiem Łódź był związany od 2008 roku. Zajmował się m.in. tematami śledczymi i interwencyjnymi.

W Radiu Łódź od jesieni ub.r. trwa konflikt prezesa rozgłośni Arkadiusza Paluszkiewicza z pracownikami. Od tego czasu ze stacji odeszło już kilkanaście osób, m.in. wiceszef redakcji informacji, internetu i projektów audiowizualnych Tomasz Lasota i dziennikarka Agata Gwizdała.

Czytaj też: Nowy „Press": Sierakowski nie udaje reportera wojennego, dziennikarze sportowi bez fair play, a Śmigulec pisze list

(MNIE, 05.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.