Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Audycja Cejrowskiego w Trójce ciągle zawieszona. Cejrowski: "Bo trudno wywalić"

- Zawieszają, bo wywalić trudno, gdy ktoś robi obiektywnie świetne audycje i ma słuchalność - mówi Wojciech Cejrowski (screen YouTube.com/IPNtvPL

Na antenę Programu III Polskiego Radia dotychczas nie wróciła "Audycja podzwrotnikowa" Wojciecha Cejrowskiego. - Zawieszają, bo wywalić trudno - mówi Cejrowski Press.pl.

Audycji nie ma na antenie od prawie dwóch miesięcy. Program Cejrowskiego zniknął po tym, jak podróżnik usprawiedliwiał agresję Putina na Ukrainę

- Audycja została zawieszona. Ze mną tak zawsze. Zawieszają, bo wywalić trudno, gdy ktoś robi obiektywnie świetne audycje i ma słuchalność - mówi Press.pl Wojciech Cejrowski.

Polskie Radio konsekwentnie nie odpowiada na nasze pytania nt. audycji Wojciecha Cejrowskiego.

W ramówce Trójki na najbliższą sobotę w porze emisji "Audycji podzwrotnikowej" - czyli między 10 a 12 - wpisany jest progam "Sobotni przegląd myśli".

Wojciech Cejrowski ostatnie wydanie "Audycji podzwrotnikowej" w Trójce poprowadził 19 lutego. Audycja wróciła na antenę Programu III w 2017 roku po niemal siedmioletniej przerwie.

Wojciech Cejrowski w nadawanej 19 lutego rozmowie z Krzysztofem Skowrońskim w Radiu Wnet mówił, że "na wojnie bardziej zależy Bidenowi niż Putinowi". Z kolei 1 marca na swoim kanale na YouTube podróżnik przekonywał, że Putin zaatakował, bo Zachód złamał daną Rosji obietnicę, że Ukraina będzie neutralna.

(KOZ, 15.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.