Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat Sport wyemituje serial survivalowy

Twórcy serialu pokażą, czy współczesny człowiek jest w stanie spędzić cztery dni i noce w lesie z ograniczonym dostępem do wody i jedzenia (fot. materiały prasowe)

Polsat Sport wyemituje dokumentalny serial survivalowy pt. "Przetrwaj i wygraj".

Twórcy pokażą, czy współczesny człowiek jest w stanie spędzić cztery dni i noce w lesie z ograniczonym dostępem do wody i jedzenia. Telewizyjny eksperyment będzie odbywał się pod nadzorem Pawła Szlendaka, eksperta i instruktora sztuki przetrwania.

Czytaj też: Polsat i TVP pokażą charytatywne mecze piłkarskie dla Ukrainy

W projekcie weźmie udział sześć osób, które mają rywalizować w dwóch drużynach. Uczestnicy będą musieli wykonywać zadania, np. zbudować obozowisko czy pozyskać wodę. Za każde dobrze wykonane polecenie otrzymają nagrodę pieniężną.

Premierę "Przetrwaj i wygraj" zaplanowano na 17 kwietnia. Serial, który składa się z dziewięciu odcinków, będzie emitowany w niedziele o 10.30.

(MNIE, 12.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.