Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Soroczyński awansował na stanowisko account directora w Grayling

Jarosław Soroczyński karierę w branży PR rozpoczynał od pracy w Grayling (fot. materiały prasowe)

Jarosław Soroczyński, senior account manager, awansował na stanowisko account directora w dziale komunikacji korporacyjnej Grayling Poland.

Do nowych obowiązków Soroczyńskiego należą m.in. strategiczny nadzór nad projektami i zespołem. Kieruje on pracą dużego zespołu realizującego działania na rzecz klienta z obszaru technologii i finansów, jak również wspiera go w koordynacji na sześciu rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Soroczyński karierę w branży PR rozpoczynał od pracy w Grayling w 2006 roku, potem pracował w agencji Questia. W 2018 roku wrócił do Grayling. Obecnie kieruje pracą dużego zespołu realizującego działania na rzecz klienta z obszaru technologii i finansów, jak również wspiera go w koordynacji na sześciu rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Obszarami specjalizacji Jarosława Soroczyńskiego są komunikacja korporacyjna, B2B, produktowa oraz doradztwo kryzysowe. W ramach tych obszarów tworzył strategie i realizował działania dla firm z takich sektorów jak finanse, nowe technologie, FMCG, telekomunikacja, BPO/SSC, przemysł gazowy i chemiczny. Doświadczenie zdobywał wcześniej także w innych agencjach PR.

(AMS, 06.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.