Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Lewandowska nową CEO agencji ITBC Communication

Beata Lewandowska pracę w ITBC Communication zaczęła od stanowiska accounta (fot. materiały prasowe)

Beata Lewandowska objęła stanowisko prezesa zarządu w ITBC Communication, przejmując funkcję po Jacku Jakubczyku, założycielu i dotychczasowym CEO agencji.

Lewandowska odpowiada za zarządzanie relacjami ze strategicznymi klientami oraz dalszy rozwój brandów ITBC Communication, ITBC Digital oraz ITBC Events. Ponadto zajmie się wsparciem menedżerów działów w zarządzaniu zespołami i budowaniu kompleksowych strategii komunikacyjnych.

Jacek Jakubczyk, założyciel i dotychczasowy prezes ITBC Communication, będzie pełnił funkcję doradcy zarządu i prokurenta spółki. Niezmiennie jest również udziałowcem ITBC Communication.

Lewandowska jest związana z branżą public relations od 25 lat. Pracę w ITBC Communication zaczęła od stanowiska accounta, następnie sprawowała funkcje szefowej zespołu nowych technologii i dyrektorki zarządzającej.

ITBC Communication jest agencją komunikacji marketingowej z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie public relations, komunikacji korporacyjnej i relacji inwestorskich. Od kilku lat rozwija też brandy ITBC Digital oraz ITBC Events.

(AMS, 09.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.