Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magdalena Kosińska będzie współprzewodniczyć jury Effie Awards Europe 2022

Magdalena Kosińska to pierwsza Polka, która będzie współprzewodniczyła jury Effie Awards Europe (fot. materiały prasowe)

Magdalena Kosińska, marketing director CEER w Philips Domestic Appliances, będzie współprzewodniczyć tegorocznej edycji Effie Awards Europe.

Od 2019 roku obrady jury Effie Awards Europe współprowadzą przedstawiciele i przedstawicielki klienta i agencji. Polscy marketerzy i reprezentanci agencji komunikacyjnych wielokrotnie zasiadali już w jury konkursu. W tym roku po raz pierwszy Polka będzie współprzewodniczyła jury. Drugą współprzewodniczącą będzie Carmen Fernández de Alarcón, dyrektor generalna Havas Spain.

Wieloletnia jurorka Effie

Magdalena Kosińska ma ponad 20-letnie doświadczenie marketingowe, zdobyte w firmach takich jak Philips, L’Oréal, Danone, Kraft Foods i Reckitt Benckiser. Jako wykładowczyni, mentorka i opiekunka programów edukacyjnych SAR uczestniczy w Radzie Edukacyjnej SAR, wykłada w Szkole Strategii Marki oraz przewodniczy programowi MBS by Effie. Wielokrotnie zasiadała w jury Effie Awards Poland. Kierowane przez nią zespoły były często nagradzane w Effie Awards Poland za skuteczne kampanie m.in. w kategoriach Launch/Relaunch, Durable Goods, Food czy Performance Marketing.

Effie Awards Europe organizowane jest przez Europejskie Stowarzyszenie Agencji Komunikacyjnych (EACA) we współpracy z Procter & Gamble, The European Interactive Digital Advertising Alliance (EDAA), The European Publishers’ Council, Adforum.com i Viva Xpress Logistics.

(AMS, 15.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.