Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Magia nagości. Polska" w FilmBox+ tydzień przed emisją w Zoom TV

Na drugi sezon programu złoży się siedem odcinków (screen Youtube.com/Onet Plejada)

Naziemny Zoom TV (Kino Polska TV SA) drugi sezon programu randkowego "Magia nagości. Polska" premierowo udostępniać będzie w serwisie FilmBox+.

W FilmBox+ nowe odcinki programu oglądać będzie można na tydzień przed premierą w telewizji. W serwisie drugi sezon zadebiutuje 18 lutego, a w Zoom TV - 25 lutego (w piątki o 23). Wcześniej, bo 11 lutego, do oferty FilmBox+ trafiła pierwsza edycja "Magii nagości", pokazywana jesienią.

Drugi sezon będzie liczyć siedem odcinków (pierwszy miał pięć). Widzowie zobaczą 14 rund, w tym trzy z udziałem gejów i jedną z udziałem osób biseksualnych.

Prowadzącą "Magia nagości. Polska" pozostaje aktorka Beata Olga Kowalska. Za produkcję odpowiada Jake Vision.

Program oparty jest na brytyjskim formacie "Naked attraction". Uczestnicy show wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę, oceniając ich nagie ciała.

Czytaj też: KRRiT: 20 tys. zł kary dla nadawcy Zoom TV za zagraniczną "Magię nagości"

Pierwszą edycję jesienią śledziło w Zoom TV średnio 229 tys. widzów, co dało stacji 3,5 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej i 4,09 proc. w grupie komercyjnej (dane Nielsen Media).

(KOZ, 11.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.