Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Konrad Jezierski dyrektorem omnichannel i członkiem zarządu w Komforcie

Do zadań Konrada Jezierskiego należy zbudowanie zespołu specjalistów w obszarze nowych technologii (fot. materiały prasowe)

Konrad Jezierski przejmuje odpowiedzialność za obszar sprzedaży wielokanałowej oraz nadzór nad marketingiem i komunikacją w Komforcie. Został również członkiem zarządu tego przedsiębiorstwa.

Jezierski ma być odpowiedzialny za stworzenie strategii handlu zintegrowanego wielokanałowo oraz zapewnienie spójnego doświadczenia zakupowego konsumentom bez względu na to, z którego kanału korzystają. Do jego zadań należeć ma także zbudowanie zespołu specjalistów w obszarze nowych technologii i rozbudowa warszawskiego biura spółki.

Od początku swojej kariery zawodowej Jezierski jest związany z handlem, a w portfolio marek, których sprzedażą się zajmował, są Zara, Trespass, Eobuwie.pl i CCC.

(AMS, 08.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.