Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Styczeń 31, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Konrad Mróz po 16 latach kończy pracę w T- Mobile

Konrad Mróz w T-Mobile pracował przez ponad 16 lat (fot. materiały prasowe)

Konrad Mróz, kierownik działu komunikacji zewnętrznej w T-Mobile Polska, zakończył pracę w firmie.

Jak wyjaśniła Małgorzata Rybak-Dowżyk, dyrektorka departamentu komunikacji marketingowej, Mróz będzie pracował w T-Mobile do końca lutego, a jego stanowisko nie zostanie ponownie obsadzone. - Obowiązki przejmą pozostali pracownicy departamentu komunikacji marketingowej - powiedziała Rybak-Dowżyk.

Od 16 lat w T-Mobile

Konrad Mróz w T-Mobile pracował przez ponad 16 lat, od 2005 roku. W styczniu 2018 objął nowo utworzone stanowisko kierownika działu komunikacji zewnętrznej. Odpowiadał za całościową koordynację i strategię komunikacji zewnętrznej, a także bieżącą komunikację z zakresu sieci, innowacji i technologii, finansów, B2C i regulacji. Mróz raportował do Małgorzaty Rybak-Dowżyk. Przed awansem obejmował stanowisko eksperta ds. komunikacji korporacyjnej.

(AMS, 31.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.