Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ zmienia szefa programów sportowych

Thomas Sénécal specjalizuje się w sportach motorowych, z Canal+ jest związany od 2009 roku (screen: YouTube/Doraine Pin)

Thomas Sénécal został nowym dyrektorem sportowym Grupy Canal+. Obecny zastępca dyrektora redakcji ds. sportów motorowych zastąpi Thierry'ego Chelemana, który odejdzie w czerwcu, w dniu 70. urodzin.

Sénécal będzie podlegać Géraldowi-Brice Viretowi, dyrektorowi generalnemu francuskich kanałów i programów telewizyjnych Grupy Canal+.

Absolwent paryskiego Centrum Szkolenia Dziennikarzy z 1998 roku rozpoczął karierę w mediach, pracując dla TF1 jako reporter i prezenter programu Auto Moto. Później publikował biuletyny sportowe w programie informacyjnym TF1 Journal, zanim dołączył do redakcji sportowej Canal+ w 2009 roku.

(MAC, 26.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.