Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Żaneta Sharma dyrektorką marketingu fintechu Mokka na region CEE

Żaneta Sharma ostatnio była związana z Worldline (fot. materiały prasowe)

Do struktur fintechu Mokka dołączyła Żaneta Sharma - w regionie CEE ma być odpowiedzialna za zarządzanie komunikacją marketingową na rynkach polskim i rumuńskim.

Do zadań Żanety Sharmy ma należeć m.in. tworzenie strategii marketingowej, zarządzanie marką oraz prowadzenie działań komunikacyjnych w kanałach B2B i B2C.

Żaneta Sharma ostatnio była związana z Worldline, gdzie odpowiadała za całokształt działań marketingowych w Polsce oraz CEE. Wcześniej pracowała jako marketing manager w EVO Payments International, a także w Polskim Standardzie Płatności, operatorze systemu BLIK, czy Inteligo Financial Services.

Mokka to marka, pod którą działa w Polsce fintech Revo Technologies – dostawca usług finansowania sprzedaży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

(AMS, 25.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.