Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Czernoch business unit managing partnerem w Havas Media Group

Czernoch jeest odpowiedzialny m.in. za koordynację działań client service dla Pepco (fot. materiały prasowe)

Andrzej Czernoch awansował na stanowisko business unit managing partnera agencji mediowej Fullsix Media (Havas Media Group).

Czernoch z Havas Media Group związany jest od ponad 10 lat. Zaczynał jako communications account manager, a ostatnie lata spędził na stanowisku consulting directora i zarządzał jednym z zespołów klienckich obsługujących m.in. Kia Motors, Wawel i Red Bull. Jest współautorem kampanii, które zdobywały prestiżowe nagrody branżowe, w tym Cannes Lions, Effie i MIXX Awards.

Fullsix Media jest jedną z trzech agencji mediowych wchodzących w skład HMG (pozostałe to Havas Media i Arena Media). Czernoch odpowiada w niej za koordynowanie kompleksowych działań dla największych klientów agencji, m.in. Pepco, dla którego stanowi hub koordynujący działania mediowe na wszystkich 15 rynkach, na których obecna jest marka. Na nowym stanowisku raportuje bezpośrednio do Renaty Wasiak-Sosnowskiej, COO Havas Media Group.

(KAP, 25.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.