Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Zalewska sustainability research lead w Kantarze

Katarzyna Zalewska poszerzyła dotychczasowe obowiązki account managera o nową funkcję (fot. materiały prasowe)

Aby lepiej rozwijać obszar doradztwa sustainability opartego na danych, Kantar tworzy stanowisko sustainability research lead. Objęła je Katarzyna Zalewska.

Poszerzyła w ten sposób dotychczasowe obowiązki account manager w domenie brand o funkcję sustainability research lead i ma zaopiekować się szeroką tematyką zrównoważonego rozwoju w obszarze potrzeb badawczych klientów i partnerów Kantar. Zalewska ma koordynować i wspierać wszelkie badawcze tematy dotykające tego obszaru w ścisłej współpracy ze wszystkimi zespołami Kantar.

„Zmieniające się regulacje prawne, zintensyfikowana obecność w dyskursie medialnym czy stale rosnąca świadomość i oczekiwania konsumentów w obszarze zrównoważonego rozwoju zmuszają biznes do zajęcia stanowiska. Marki, które chcą pozostać blisko swoich odbiorców, stają dziś nie przed pytaniem, czy mówić i działać w tym obszarze, a który cel wyższy realizować, aby pozostać spójnymi i wiarygodnymi” – komentuje Katarzyna Zalewska.

(AMS, 21.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.