Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Lis marketing managerem TV brand w Hisense Group

Ewa Lis poprzednio była product and marketing managerem w Vestel Poland (fot. materiały prasowe)

Ewa Lis objęła w firmie Hisense Group stanowisko marketing manager TV brand.

Poprzednio Lis była product and marketing managerem w Vestel Poland (Vestel International). Odpowiadała za zintegrowaną strategię marketingową, w tym za rozwój produktów na polski rynek i za wsparcie sprzedaży dla marek Vestel w dziedzinie RTV (m.in. Toshiba, Hitachi, JVC i B2B w Polsce i w całej Europie Środkowej i Wschodniej). Ponadto odpowiada za integrację komunikacji i wsparcie marketingowe dla pozostałych marek AGD w ofercie firmy. Wcześniej przez ostatnie 13 lat Ewa Lis pracowała w LG Electronics Polska jako senior communications and PR manager. Była też m.in. senior PR managerem w Havas PR Warsaw.

Hisense Group to chińskie przedsiębiorstwo elektroniczne zajmujące się produkcją sprzętu AGD. Oferta Hisense obejmuje m.in. telewizory, lodówki, pralki i klimatyzatory.

(AMS, 12.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.