Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wydarzenia" Polsatu z nową czołówką i sygnałem dźwiękowym

W logo serwisu pozostał symbol strzałki (screen: Polsat Box GO)

Od 3 stycznia główne "Wydarzenia" rozpoczynają się nową czołówką i sygnałem. To pierwsza duża zmiana oprawy serwisu Polsatu od 2008 roku.

Program rozpoczyna widok z drona, m.in. na Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Następnie na ekranie pojawia się studio, a na jego tle animacja logo serwisu, którego elementem nadal jest symbol strzałki. Później słychać słowa lektora: "»Wydarzenia« - najbardziej wiarygodny program informacyjny w Polsce".

Każdego dnia widzowie zobaczą czołówkę przedstawiając widok innego miasta, m.in. Krakowa, Wrocławia czy Gdańska.

Ponadto zmieniono podkład muzyczny używany w serwisie, belki z podpisami i ozdobniki ilustrujące materiały. Podobne zmiany objęły także m.in. "Gościa Wydarzeń". Nowa grafika "Wydarzeń" nawiązuje do oprawy stosowanej przez uruchomiony we wrześniu 2021 roku kanał Wydarzenia 24.

Nową oprawę serwisu Polsatu przygotował zespól grafiki i autopromocji stacji przy wsparciu grafików firmy Platige Image.

(MNIE, 04.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.