Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Lodziński redaktorem naczelnym "Gazety Wyborczej Opole"

Mariusz Lodziński z opolską redakcją "Gazety Wyborczej" jest związany od ponad 20 lat (fot. materiały prasowe)

Od 1 stycznia redaktorem naczelnym "Gazety Wyborczej Opole" jest Mariusz Lodziński. Anita Dmitruczuk, która dotychczas była szefową opolskiego oddziału, dołączyła do działu redakcji lokalnych "Wyborczej".

Dmitruczuk zajmie się koordynacją publikacji serwisów lokalnych na temat zmian klimatu. Ma też wspierać najmniejsze redakcje w tworzeniu piątkowych tygodników lokalnych. Jako dziennikarka i redaktorka będzie też współpracować z działem Klimat i Środowisko.

Mariusz Lodziński z opolską redakcją "Gazety Wyborczej" jest związany od ponad 20 lat. Kierował działem sportowym i miejskim oraz redagował lokalne wydania "Co Jest Grane 24". Od 2014 r. pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" w Opolu.

(MNIE, 03.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.