Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"GW" w ciągu roku o prawie 8 proc. zwiększyła liczbę subskrypcji cyfrowych

W porównaniu z końcem 2020 roku liczba prenumerat cyfrowych "GW" wzrosła o 7,9 proc (fot. materiały prasowe)

"Gazeta Wyborcza" (Agora SA) na koniec 2021 roku miała 280 tys. subskrypcji cyfrowych - podała spółka 31 grudnia.

W porównaniu z końcem 2020 roku liczba aktywnych płatnych prenumerat cyfrowych "GW" wzrosła o 7,9 proc. Wtedy było ich 259,6 tys. Z kolei na koniec pierwszego półrocza 2021 roku "GW" miała 258,2 tys. subskrypcji cyfrowych.

"Kolejny rekord »Gazety Wyborczej« pod względem liczby prenumerat cyfrowych to dowód na skuteczność realizowanej przez nas strategii" - skomentował w komunikacie Wojciech Bartkowiak, dyrektor wydawniczy "GW". "Poprawiamy też efektywność sprzedaży subskrypcji i mamy wyższe wpływy z tego tytułu" - dodał. 

Jak podała Agora, czytelnicy najchętniej wybierali pakiet Premium, zapewniający pełny dostęp do serwisu i aplikacji Wyborcza.pl, a także treści z magazynów "GW" i informacji z 33 serwisów lokalnych.

 

(KOZ, 03.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.