Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eska Rock nie zagra "Jingle Bells" i innych świątecznych kawałków

- To przedświąteczna alternatywa i szansa na oddech - tłumaczy dyrektor programowy Eski Rock (fot. Piotr Molecki/East News)

Radio Eska Rock (Grupa ZPR Media) w okresie przedświątecznym nie gra piosenek świątecznych. 

- W czasie gdy na każdym kroku czai się na nas "Last Christmas", "All I Want for Christmas" czy "Jingle Bells" we wszystkich możliwych wersjach, Eska Rock jako stacja rockowa postanowiła nie być jak zwykłe radia i gra po prostu swoje, czyli dobrego rocka - tłumaczy Zbigniew Frączek, dyrektor programowy Eski Rock. - Nie nazwałbym tego manifestem, po prostu to przedświąteczna alternatywa i szansa na oddech dla wszystkich, którzy czują się przytłoczeni świątecznym marketingiem, bieganiną i rozświetloną atmosferą - stwierdza Frączek.

Eska Rock w media społecznościowych określiła siebie żartobliwie "#Strefą wolną od JGBL" (od "Jingle Bells"). 

Świątecznych piosenek w Esce Rock nie było również dwa lata temu, w zeszłym roku rozgłośnia prezentowała wybrane rockowe utwory świąteczne.

(KOZ, 16.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.