Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ i Papaya Films przygotowały serial o dorastaniu w czasach social mediów

"Wilk" to opowieść o młodych ludziach wychowanych na mediach społecznościowych (fot. materiały prasowe)

Canal+ Polska i Papaya Films wyprodukowały miniserial "Wilk" o dorastaniu.

Jak zapowiadają twórcy, "Wilk" to opowieść o młodych ludziach wychowanych na mediach społecznościowych, którzy wchodzą w dorosłość w świecie ogarniętym protestami i niepokojem, w metaforycznej sytuacji lockdownu. Dopełnieniem narracji są utwory hiphopowej sceny muzycznej w wykonaniu m.in. OIO, Bedoesa, Lanka oraz Lordofonu i Schaftera.

W serialu występują Sebastian Dela, Wiktoria Supryn, Weronika Dzierżyńska i raper Borys "Bedoes" Przybylski. Obok młodych aktorów widzowie zobaczą również Agatę Kuleszę, Magdalenę Boczarską, Grzegorza Damięckiego i Grzegorza Małeckiego.

Serial wyreżyserował Jan Dybus - jednocześnie autor scenariusza, który powstawał we współpracy z Charlesem Spano. Za produkcję odpowiadają Kacper Sawicki i Michał Wojciechowski.

Pięcioodcinkowy serial będzie można oglądać od 20 grudnia w serwisie Canal+ Online. W kanale Canal+ Premium premiera nastąpi dwa dni później, o 22.30.

"Wilk" to pierwszy wspólny projekt Canal+ Polska i Papaya Films jako koproducentów.

(KOZ, 16.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.