Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwa formaty "Raportu o stanie świata" Rosiaka niedostępne. Kasprolewicz chora

"Postaram się jak najszybciej nabrać sił, aby wrócić do Was z głową pełną pomysłów" – napisała w mediach społecznościowych Agata Kasprolewicz (screen YouTube.com/Dariusz Rosiak)

"Raport o książkach" i "Raport z przyszłości" – dwa formaty realizowane w ramach "Raportu o stanie świata" – wrócą dopiero w nowym roku. Powodem problemy zdrowotne autorki podcastów.

"Z ogromnym smutkiem i nadzieją na zrozumienie, muszę poinformować, że dziś zaprezentujemy ostatni w tym roku odcinek Raportu z przyszłości. Kolejne odcinki pojawią się w nowym roku. Także Raport o książkach, który planowaliśmy na 12 grudnia w Promie Kultury Saska Kępa, zostanie przełożony na styczeń" – napisała we wtorek w mediach społecznościowych Agata Kasprolewicz, autorka podcastów i wydawczyni "Raportu o stanie świata". – "Postaram się jak najszybciej nabrać sił, aby wrócić do Was z głową pełną pomysłów".

W ramach "Raportu o stanie świata" powstaje pięć formatów: "Raport o stanie świata", "Raport na dziś", "Raport o książkach", "Raport z przyszłości" i "Specjały raportu".

Obecnie "Raport o stanie świata" w Patronite.pl wspiera 5,8 tys. patronów, którzy miesięcznie wpłacają 87,6 tys. zł. Łącznie od założenia zbiórki zebrano 1,44 mln zł.

(BAE, 01.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.