Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Biały-Cholewińska w Polsat News, a jej mąż w "Wydarzeniach" o 18:50

Michał Cholewiński i Agata Biały-Cholewińska byli wcześniej związani z TVP (screen: YouTube/Archiwista telewizji/DVBShots)

Z początkiem listopada Agata Biały-Cholewińska dołączy do ekipy Polsat News. Z kolei Michał Cholewiński zadebiutuje w głównym wydaniu "Wydarzeń" Polsatu.

Agata Biały-Cholewińska dotychczas była związana z TVP Info, choć od dłuższego czasu nie pojawiała się na antenie. Przez krótki czas prowadziła "Teleexpres" w TVP 1. Wcześniej pracowała m.in. w TVN CNBC. W Polsat News ma prowadzić m.in. "W rytmie dnia". Jednym z gospodarzy tego pasma był ostatnio Marek Piotr Wójcicki, który odszedł ze stacji.

Michał Cholewiński dziennikarzem Polsat News jest od czerwca. Najpierw pojawiał się w "Nowym dniu". W najbliższym czasie nie ma go jednak w grafiku prowadzących poranne pasmo. Poza "Wydarzeniami" ma pojawiać się we "W rytmie dnia". Ostatnio był już gospodarzem "Wydarzeń wieczornych".

Cholewiński przeszedł do Polsat News z TVP Info. Na tej antenie był gospodarzem serwisów informacyjnych, ale zniknął z nich, gdy pod koniec października 2020 roku skrytykował orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Później - razem z żoną Agatą Biały-Cholewińską - został przeniesiony do rezerwowej grupy dziennikarzy, którzy mieli pojawić się na antenie w razie wykrycia w redakcji koronawirusa. Następnie Cholewiński i Biały-Cholewińska przeszli na zwolnienia lekarskie.

(MNIE, 29.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.