Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marta Górska rozwinie usługi podcastowe w Independent Digital

Marta Górska pracowała wcześniej w dziale customer service (fot. materiały prasowe)

Marta Górska objęła stanowisko project managerki w dziale business and partnership w agencji Independet Digital. W nowej roli będzie odpowiedzialna za współpracę z serwisami streamingowym i rozwój usług podcastowych.

Górska jest związana z rynkiem muzycznym od ponad dekady. Zanim trafiła do Independent Digital, była związana z warszawskim klubem Progresja, gdzie odpowiadała za PR, współpracę z partnerami biznesowymi i branding. Przez wiele lat współpracowała również ze stacjami radiowymi,  jak Tok FM i Radio Kampus. Independet Digital to firma odpowiedzialna za stworzenie największej w Polsce sieci kanałów muzycznych w YouTube (tzw. multi-chanel network). Jest też pierwszym polskim dystrybutorem cyfrowym rekomendowanym przez Spotify.

(KAP, 28.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.