Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Artur Wolski szefem informacji w Radiu Łódź, Tomasz Lasota jego zastępcą

Artur Wolski pracował wcześniej w Radiu Strefa FM z Piotrkowa Trybunalskiego (fot. Pixabay.com)

Artur Wolski zostanie 21 września szefem redakcji informacji, internetu i projektów audiowizualnych w Radiu Łódź. Zajmie miejsce Tomasza Lasoty, który obejmie funkcję jego zastępcy.

Dotychczasowy wiceszef redakcji informacji Adam Owczarek zostaje w Radiu Łódź. Ma być jednym z redaktorów. Arkadiusz Paluszkiewicz, prezes rozgłośni, potwierdza zmiany personalne, ale nie chce wypowiadać się o ich powodach. - Bez komentarza - ucina.

Artur Wolski pracował wcześniej w Radiu Strefa FM z Piotrkowa Trybunalskiego, w którym pełnił funkcję szefa działu informacji oraz zastępcy redaktora naczelnego. W przeszłości był m.in. rzecznikiem prasowym prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego i dyrektorem agencji reklamowej Eltom.

Wcześniej redaktorką naczelną Radia Łódź została Lidia Lasota, a Piotr Sikora jest konsultantem, który ma "poprawić brzmienie" stacji.

(MNIE, 21.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.