Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN liderem w sobotnie wieczory dzięki "Mam talent"

"Mam talent" z Marcinem Prokopem prowadzi Michał Kempa (fot. Mirosław Sosnowski/TVN)

TVN, pokazując talent show "Mam talent", który wrócił na antenę po niemal dwuletniej przerwie, jest liderem rynku zarówno w grupie ogólnej, jak i komercyjnej.

Nową edycję "Mam talent" można oglądać w soboty o 20, od 4 września. Po trzech odcinkach program śledzi średnio 1,84 mln widzów, co przekłada się na 14,8 proc. udziału TVN w rynku. W tym czasie udział TVP 1 wynosi 13,52 proc., TVP 2 - 9,55 proc., a Polsatu - 4,8 proc. W grupie komercyjnej wynik TVN jest nieco niższy (14,39 proc.), ale również zapewnia stacji pozycję lidera.

TVN poprzednią edycję "Mam talent" emitował jesienią 2019 roku, śledziło ją średnio 2,47 mln widzów. Program razem z Marcinem Prokopem prowadzi Michał Kempa, który zajął miejsce Szymona Hołowni. 

Dane: Nielsen Media.

(KOZ, 21.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.