Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 08, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kampania z okazji 15-lecia marki Dilmah w Polsce

Do lutego 2007 roku potrwa nowa telewizyjna kampania herbaty Dilmah, zorganizowana z okazji 15-lecia obecności marki na polskim rynku.

Importerem i dystrybutorem herbaty Dilmah w Polsce jest firma Gourmet Foods. W ramach kampanii zaplanowano emisję pięciu filmów, każdy prezentuje inną cechę herbaty Dilmah. Spoty wyemitują m.in. TVP, TVN, Polsat i kanały tematyczne. Pomysłodawcą reklam jest centrala Dilmah. Media zaplanował i zakupił Media Direction OMD. Działania PR prowadzi agencja Pleon.

(MŁ, 08.11.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.