Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio RMF24 wydłużyło program na żywo

Jednym z prowadzących w Radiu RMF24 jest Marcin Jędrych (fot. materiały prasowe)

Internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24 wprowadziło trzecie pasmo i wydłużyło program na żywo.

Od startu w marcu rozgłośnia przygotowywała w dni powszednie program od 8 do 18.30. Od poniedziałku RMF24 nadaje na żywo od 7 rano. Pierwsza godzina programu to głównie zapowiedzi wydarzeń rozpoczynającego się dnia i przeglądy prasy. W ramówce pojawiło się wieczorne pasmo (od 17 do 21). Prowadzą je wymiennie prezenterzy RMF FM: Marcin Jędrych, Krzysztof Urbaniak, Daniel Dyk i Paweł Jawor. Z kolei po 21 emitowany jest magazyn "Podsumowanie dnia", znany do tej pory jako podcast na platformie Rmfon.pl.

W Radiu RMF24 słuchać można także "Faktów RMF FM" oraz wywiadów: "Porannej rozmowy" Roberta Mazurka, "Popołudniowej rozmowy" i sobotniego "Gościa Krzysztofa Ziemca" - wszystkie dostępne są w pełnej wersji, czyli wraz z internetową dogrywką. 

Pasmo 7-12 prowadzą w RMF24 wymiennie dziennikarze "Faktów": Bogdan Zalewski, Tomasz Weryński, Michał Zieliński, a pasmo 12-17 prezenterzy RMF FM: Darek Maciborek, Marcin Jędrych, Krzysztof Urbaniak.

Na antenie Radia RMF24 pojawić się mają także w najbliższym czasie pozycje weekendowe: podsumowania tygodnia i magazyny tematyczne.

Ponadto na platformie Rmfon.pl ruszył codzienny podcast "Jeszcze więcej informacji w Radiu RMF24".

(KOZ, 07.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.