Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartłomiej Eider w TVN 24 GO, a Karolina Brzezińska w Tvn24.pl

TVN 24 GO prezentuje nie tylko treści z anten TVN 24 i TVN 24 BiS, ale też autorskie formaty (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Bartłomiej Eider i Karolina Brzezińska dołączają do zespołów TVN24 GO
i Tvn24.pl.

Bartłomiej Eider od września będzie koordynatorem produkcji premium w TVN24 GO. Będzie odpowiadał za produkcję oryginalnych treści, które będą dostępne premierowo tylko w serwisie. Eider od 2014 roku był szefem warszawskiego oddziału RMF FM. Wcześniej pełnił funkcję wicedyrektora biura public relations Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pracował też w telewizji Polsat.

Z kolei Karolina Brzezińska wzmocniła zespół wydawców strony głównej portalu Tvn24.pl. Będzie redagowała, publikowała i proponowała tematy dotyczące bieżącej polityki polskiej oraz zagranicznej. Przez ostatnie niemal 10 lat pracowała w Wyborcza.pl. W portalu "Gazety Wyborczej" była wydawczynią strony głównej.

(MNIE, 01.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.