Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Sobolewski przechodzi z Nationale-Nederlanden do Polkomtela

Michał Sobolewski ostatnio był związany z Nationale-Nederlanden (screen: Youtube.com/Onet Rano)

Michał Sobolewski, dyrektor ds. strategii marketingowej i rozwoju biznesu Nationale-Nederlanden, zakończył pracę w tej firmie. Z ustaleń "Pressu" wynika, że dołączył do działu marketingu Polkomtela.

Marta Pokutycka-Mądrala, dyrektor komunikacji korporacyjnej oraz rzeczniczka prasowa Nationale-Nederlanden, potwierdziła informacje na temat zakończenia pracy przez Michała Sobolewskiego. On sam nie odpowiedział nam na pytanie dotyczące przejścia do Polkomtela, nie ustosunkował się do naszych ustaleń także Polkomtel.

Michał Sobolewski w październiku 2019 roku ustąpił ze stanowiska członka zarządu P4 ds. marketingu w obszarze konsumenckiej oferty produktowej. Z P4 był związany przez 11 lat. W sierpniu 2020 został dyrektorem ds. strategii marketingowej i rozwoju biznesu Nationale-Nederlanden.

(AMS, 05.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.