Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 27, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w pakietach telewizyjnych Orange, 4K w ofercie satelitarnej

Oferta satelitarna Orange jest realizowana we współpracy z platformą Canal+ (fot. Pixabay)

Orange wprowadziło zmiany w zestawach z pakietami telewizyjnymi. W ofercie satelitarnej pojawiły się dekodery 4K od Canal+.

Od 26 lipca klienci, którzy zakupią zestaw Love Standard Orange z telewizją w technologii kablowej, będą mogli korzystać ze 120 kanałów, w tym 79 HD. Nowościami w tym pakiecie będą kanały: Polsat Sport HD, Polsat Sport News HD, Polsat Seriale HD oraz Superstacja HD. Nabywcy pakietu Love Extra będą mogli odbierać również HBO i HBO GO. W ich zestawie znajdą się 183 kanały. Z kolei posiadając ofertę Love Premium, będzie można odbierać 200 stacji, w tym kanały Canal+ i HBO.

Ponadto operator udostępni bezpłatnie wszystkim posiadaczom pakietów z usługą telewizyjną IPTV aplikację Orange TV GO.

Nowe pakiety Love dotyczą też technologii satelitarnej. Klienci, którzy zdecydują się na tę ofertę, będą mogli korzystać z dekodera 4K Ultrabox+ lub TVBox+ od Canal+. Usługa będzie dostępna w opcji Love Standard za 109,99 zł. W skład tej propozycji wchodzi pakiet Optimum+, który zawiera 132 kanały, w tym NASA TV 4K i Museum 4K.

(MNIE, 27.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.