Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Superstacja już tylko z powtórkami, a jej dziennikarze na szkoleniach w Polsat News

W Superstacji są już emitowane tylko programy powtórkowe (screen: YouTube/Superstacja)

18 czerwca Superstacja nadała ostatnie programy na żywo. Dziennikarze kanału zostali poproszeni, żeby nie żegnali się z widzami na antenie. Niektórzy z nich zrobili to w mediach społecznościowych.

Z ustaleń "Presserwisu" wynika, że nowe kierownictwo kanału poprosiło pracowników, żeby nie wygłaszali pożegnań na wizji. Ostatnim programem na żywo był serwis "SuperNews", nadany o 18. Zakończył się w standardowy sposób. Nie powiedziano w nim o planowanym rebrandingu kanału.

Część dziennikarzy wspominała o końcu premierowej emisji programu w swoich mediach społecznościowych. Tam słowa do widzów skierowali m.in. pogodynka Katarzyna Kamińska oraz prezenterka Joanna Jonczyk.

Jako jedyna na antenie pożegnała się Monika Goździalska, prowadząca "Z pierwszej strony", która na wizji podziękowała widzom i zespołowi. Goździalska nie będzie jednak pracowała w ekipie Wydarzeń 24, które we wrześniu zajmą miejsce Superstacji. Została prowadzącą gale Babilon MMA w Polsat Sport. Pracuje też nad projektem m.in. dla Ipli.

W tym tygodniu dziennikarze Superstacji zaczynają szkolenia w zespole Polsat News. Na antenie Superstacji do końca jej emisji będą emitowane już tylko powtórki.

(MNIE, 21.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.