Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN 24 nie zgodził się na obecność Stanowskiego w programie Mellera

"Marcin zadzwonił, że przełożeni nie pozwolili, bo jestem twarzą bukmacherki" - napisał Krzysztof Stanowski (screen: YouTube/Kanał Sportowy)

TVN 24 nie zgodził się na udział twórcy Weszlo.com i współwłaściciela Kanału Sportowego Krzysztofa Stanowskiego w programie Marcina Mellera "Drugie śniadanie mistrzów".

Krzysztof Stanowski w czwartek rano zapowiedział, że w sobotę będzie gościem Mellera w "Drugim śniadaniu mistrzów" w TVN 24.

"A jednak nie" - napisał po kilku godzinach Stanowski. "Marcin zadzwonił, że przełożeni nie pozwolili, bo jestem twarzą bukmacherki" - wyjaśnił twórca Weszlo.com.

Marcin Meller przyznaje "Presserwisowi", że pierwszy raz TVN 24 nie zgodził się na gościa do jego programu. - Mam wariackie papiery na zapraszanie kogo chcę, nikt nie ingeruje, najwyżej po programie dostawałem kąśliwe komentarze - mówi Meller. - Stanowskiego cenię i szanuję, pogadamy przy innej okazji - dodaje.

Biuro prasowe TVN Grupa Discovery nie odpowiedziało na pytanie, czemu kierownictwo TVN 24 nie zgodziło się na udział Krzysztofa Stanowskiego.

"Drugie śniadanie mistrzów" można oglądać w TVN 24 w soboty o 12.10.  

(KOZ, 11.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.