Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Maj 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Simon nową managing directorką Komunikacji+PR

Anna Knowska z Grupą Komunikacja Plus jest związana od ośmiu lat. (fot. materiały prasowe)

Anna Simon została nową managing directorką agencji Komunikacja+PR wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus.

Simon odpowiada za rozwój trzech obszarów merytorycznych agencji: komunikacji korporacyjnej, social mediów oraz tech & consumer. Poprzednio, od listopada 2016 roku, pracowała w Havas PR Warsaw jako consulting director. Pracę w agencji łączy z aktywnością naukową w Szkole Głównej Handlowej.

Simon przejęła obowiązki Anny Knowskiej, która awansowała na stanowisko group consulting directorki. Knowska z Grupą Komunikacja Plus jest związana od ośmiu lat. Doradzała kluczowym klientom agencji, m.in. Amazon Fulfillment, Globalworth, Kraft Heinz, Selena FM czy spółkom z Grupy Tauron. W nowej roli odpowiada m.in. za spójne standardy client services na poziomie grupy, opiekę nad realizacją kluczowych projektów zintegrowanych, a także doradztwo komunikacyjne strategicznym klientom GK+.

(AMS, 11.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.