Dział: RADIO

Dodano: Marzec 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W poniedziałek rusza informacyjne Radio Rmf24.pl

Radio Rmf24.pl od 8 do 18.30 nadawać będzie program na żywo (fot. materiały prasowe)

Grupa RMF w poniedziałek 22 marca uruchomi w internecie informacyjne Radio Rmf24.pl – dowiedział się "Press".

- Uruchomienie radia informacyjnego to naturalny krok, wykorzystujący olbrzymie zasoby, jakimi dysponujemy jako Grupa RMF – mówi Marek Balawajder, dyrektor informacji RMF FM. O planach stworzenia rozgłośni informowaliśmy pod koniec stycznia.

Program radia będzie przygotowywać zespół "Faktów" RMF FM i serwisu Rmf24.pl.

Stacja Rmf24.pl będzie nadawać całą dobą. Od 8 do 18.30 od poniedziałku do piątku przygotowywany będzie program na żywo, który poprowadzą dziennikarze RMF FM Bogdan Zalewski, Tomasz Staniszewski i Tomasz Weryński, a także Marcin Jędrych, Dariusz Maciborek i Krzysztof Urbaniak. Znajdą się w nim m.in. relacje reporterów, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, analizy ekspertów dotyczące bieżących wydarzeń, sondy uliczne i przeglądy prasy.

W stacji będzie można też słuchać "Faktów" RMF FM, rozmów Roberta Mazurka (o 8.02) i Marcina Zaborskiego (o 18.02) – obu w pełnej wersji, dostępnej dotychczas jedynie w internecie.

Radio Rmf24.pl będzie też nadawać muzykę - gitarowy pop i pop-rock z domieszką klasyki rocka.

Rozgłośnia dostępna będzie poprzez strony Rmf24.pl i Rmfon.pl oraz aplikację mobilną.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 19.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.