Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosławska i Ociepa ponownie w zespole "Wydarzeń" o 18.50

Dariusz Ociepa z Polsat News związany jest od początku istnienia stacji (fot. materiały prasowe)

Ewa Jarosławska i Dariusz Ociepa wrócili do pracy przy głównym wydaniu "Wydarzeń" Polsatu - dowiedział się "Press". Na antenie Polsat News ponownie nadawany jest "Punkt widzenia" Grzegorza Jankowskiego, a "Raport" zyskał sobotnie wydanie.

Ewa Jarosławska ponownie jest wydawczynią "Wydarzeń" o 18.50, a Dariusz Ociepa - reporterem tego programu. Jarosławska ostatnio pracowała jako wydawczyni anteny i wydawczyni popołudniowych "Wydarzeń", wcześniej była także szefową wydawców Polsat News.

Dariusz Ociepa od lipca 2018 roku prowadził "Śniadanie w Polsat News". W marcu 2020 roku w roli gospodarza tego programu zastąpił go Piotr Witwicki. Przez ostatnie miesiące pracował jako reporter Polsat News z Sejmu. Ociepa w stacji pracuje od początku jej istnienia.

Na antenę Polsat News po blisko rocznej przerwie wrócił "Punkt widzenia" Grzegorza Jankowskiego. Program nadawany jest w dni powszednie o 18. "Przywróciliśmy »Punkt widzenia« na prośbę widzów, którzy tęsknili za wyrazistym dziennikarstwem Grzegorza Jankowskiego" - poinformowała w komunikacie Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. Przez ostatnie miesiące Jankowski prowadził na zmianę z Agnieszką Gozdyrą "Debatę dnia".

Z kolei magazyn reporterski "Raport", nadawany od połowy listopada, oglądać można już nie tylko od poniedziałku do piątku, ale i w soboty - również o 21.

Do grona gospodarzy "Wydarzeń" o 12.50 i 15.50 dołącza Joanna Śpiechowicz, która przez ponad rok była reporterką Polsat News.

Nowością w ramówce Polsat News jest program "Czysta Polska" (w soboty o 16.30), który będzie informować o szeroko rozumianej ochronie środowiska. Prowadzącą będzie Dominika Tarczyńska ze Stowarzyszenia Program Czysta Polska, powołanego przez twórcę Polsatu Zygmunta Solorza.

(KOZ, 02.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.