Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Wątor zakończył pracę w Wirtualnej Polsce

Jakub Wątor kierował zespołem odpowiedzialnym za serwisy technologiczne Wirtualnej Polski (screen YouTube.com/Szymon Wochal)

Jakub Wątor, redaktor naczelny obszaru Technologie w Wirtualnej Polsce, zakończył pracę w firmie.

O rozstaniu z Wirtualną Polską poinformował na swoim profilu na Facebooku wpisem: "Drodzy, właśnie za porozumieniem stron rozwiązaliśmy umowę z Wirtualną Polską".

Wątor kierowanie WP Technologie zaczął we wrześniu 2018 roku. Został wówczas zastępcą Nino Dżikiji, szefowej redakcji gospodarczej Wirtualna Polska Media (odpowiadającej za serwisy Money.pl i WP Finanse). Kierował zespołem WP Technologie, w skład którego wchodzą m.in. portale Tech.wp.pl, Fotoblogia.pl i Komórkomania.pl.

Wcześniej, od 2009 roku, związany był z Agorą - jako dziennikarz "Gazety Wyborczej" w Kielcach. Pracował także jako redaktor prowadzący Wyborcza.Tech.

(AMS, 11.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.