Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magdalena Ogórek częściej w Radiu Koszalin

Magdalena Ogórek w TVP Info prowadzi "W tyle wizji" i "O co chodzi?" (fot. Piotr Molecki/East News)

Magdalena Ogórek z TVP Info od stycznia będzie prowadzić rozmowy w Radiu Koszalin dwa razy, a nie raz w tygodniu. Zniknie za to z Radia Szczecin.

Magdalena Ogórek zaczęła prowadzić środowe wydania audycji "Express Warszawa-Koszalin" w styczniu 2020 roku. Od stycznia 2021 roku będzie także gospodynią programu w środy. Ostatnio prowadził je Łukasz Mężyk z 300polityka.pl.

We wtorki gospodarzem programu "Express Warszawa-Koszalin" będzie Tomasz Grzywaczewski. W poniedziałki audycję nadal będzie prowadzić Michał Rachoń, a w czwartki Michał Karnowski.

Rozmów Magdaleny Ogórek nie będzie już za to emitować Radio Szczecin, w którym są obecne od końca 2017 roku. Wywiadów Ogórek słuchać można również w Radiu Opole (w ramach czwartkowych wydań "Loży radiowej").

Magdalena Ogórek w TVP Info prowadzi "W tyle wizji" i "O co chodzi?". W radiowej Jedynce jest gospodynią rozmów w ramach magazynu "W samo południe".

(KOZ, 18.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.