Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Łupina i Aleksandra Majda odchodzą z TVN Grupa Discovery

Małgorzata Łupina pracowała w TVN 20 lat (fot. materiały prasowe)

Z TVN Grupa Discovery po 20 latach żegna się dyrektorka kanałów lifestylowych Małgorzata Łupina. Z grupy odchodzi także redaktorka naczelna internetowego Magazynu TVN 24 Aleksandra Majda.

"Dziś był mój ostatni dzień w firmie (...). To było wyjątkowe dwadzieścia lat" - napisała we wtorek w pożegnalnym mailu do pracowników Małgorzata Łupina. "Byłoby mi ciężko za biurkiem, gdybym nie mogła realizować filmów. Dyrektor Edward Miszczak, któremu serdecznie chciałam podziękować, pozwolił mi robić dokumenty równolegle do szefowania. Miałam na to budżet - najbardziej komfortową sytuację do tworzenia" - napisała.

Małgorzata Łupina jest reżyserką i producentką programów oraz filmów dokumentalnych. Pod koniec 2011 roku zaczęła kierować TVN Style. W 2013 roku została zastępczynią dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych. Od połowy 2018 roku kierowała działem kanałów lifestylowych, tj. TVN Style, TLC, Food Network, Travel Channel, HGTV i Discovery Life. 

Po 14 latach z grupą żegna się z kolei Aleksandra Majda, która od 2016 roku była redaktor naczelną internetowego Magazynu TVN 24. "Bez wątpienia był to najbardziej intensywny okres w mojej zawodowej karierze, czas pełen emocji i cennych doświadczeń" - napisała Majda w mailu pożegnalnym. Zaczynała jako wydawczyni portalu Tvn24.pl, później pracowała przy Kontakcie 24.

(KOZ, 16.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.