Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dokument braci Sekielskich w Crime+Investigation Polsat

Dokument Sekielskich miał dotychczas ponad 7,5 mln odsłon na YouTube (fot. materiały prasowe)

Stacja Crime+Investigation Polsat w ramach nowego cyklu pokaże dziś film braci Sekielskich "Zabawa w chowanego".

"Stop przemocy seksualnej" to pasmo programów dokumentalnych emitowanych wieczorami, od 14 do 18 września w telewizji Crime+Investigation Polsat. Dokumenty zostały wybrane tak, aby przedstawić przemoc seksualną z różnych optyk. Będą poświęcone m.in. zagranicznym seksaferom hollywoodzkiego producenta Harveya Weinsteina, biznesmena Jeffreya Epsteina oraz piosenkarza R. Kelly'ego.

Dziś wieczorem stacja pokaże "Zabawę w chowanego" braci Sekielskich. Przed emisją dokumentu zaplanowano wywiad na żywo z Tomaszem i Markiem Sekielskimi na profilu Crime+Investigation Polsat na Facebooku. Rozmowę przeprowadzi Justyna Mazur, twórczyni podcastu o tematyce kryminalnej "Po piąte: nie zabijaj".

Produkcja braci Sekielskich w całości została sfinansowana dzięki internetowej zbiórce. Dokument opublikowany w maju na YouTube do tej pory miał ponad 7,5 mln odsłon na tej platformie. Pokazały go też stacje telewizyjne TVN oraz Canal+ Discovery.

(DN, 15.09.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.