Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Sierpień 31, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Jaz z Polska Press będzie rzecznikiem prezydenta Świnoujścia

Jarosław Jaz od 2013 roku był związany z Polska Press (fot. Sebastian Wołosz)

Dyrektor oddziału Szczecin ds. redakcyjnych Polska Press Jarosław Jaz od 1 września będzie rzecznikiem prasowym prezydenta Świnoujścia.

Informację "Presserwisu" potwierdza Jaz. - Od ponad 20 lat pracuję w mediach i uznałem, że pora sprawdzić się na nieco innych odcinkach, współpracując z panem Januszem Żmurkiewiczem, prezydentem Świnoujścia. Założyłem sobie scenariusz, że obejmie to zmianę zawodu i zakończenie pracy w mediach – mówi Jaz.

W Polska Press Jarosław Jaz pracował od 2013 roku. Był redaktorem prowadzącym bezpłatnego tygodnika "Moje Miasto" w Szczecinie i redaktorem naczelnym "Magazynu MM Trendy". Wcześniej pracował w Mediach Regionalnych (w 2013 Polska Press kupiła je od Mecomu), gdzie m.in. kierował redakcjami "Głosu Szczecińskiego" i "MM Moje Miasto". Pracował też m.in. w "Tygodniku Nowy Kurier" i był szefem szczecińskiego oddziału magazynu "Aktivist".

(JSX, 31.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.