Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Lissowski na stanowisku chief operating officera w Pathfinder 23

Maciej Lissowski będzie odpowiedzialny za wzmocnienie i rozbudowanie struktur operacyjnych w Pathfinder 23 (fot. Przemek Chudkiewicz)

Z początkiem sierpnia do Pathfinder 23 dołączył Maciej Lissowski, obejmując funkcję chief operating officera. Na nowo powstałym stanowisku dyrektora operacyjnego, będzie odpowiedzialny za wzmocnienie i rozbudowanie struktur w Pathfinder 23 (Brand New Galaxy).

Maciej Lissowski zakończył niedawno współpracę z Agencją Warszawa, gdzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. W Pathfinder 23 będzie odpowiedzialny za usprawnienie struktur procesów agencyjnych, czym dotychczas zajmował się m.in. w Publicis Worldwide Polska jako dyrektor operacyjny. Wcześniej pracował w Grupie Ogilvy i Young & Rubicam.

- Stale się rozwijamy, wchodzimy na nowe rynki i rozbudowujemy ofertę, starając się wyprzedzać potrzeby globalnych klientów, co wymaga dużej zwinności i bardzo umiejętnego zarządzenia procesami wewnątrzagencyjnymi. Bardzo się cieszę, że Maciej pojawi się na pokładzie Pathfinder 23 i dzięki długoletniemu doświadczeniu zawodowemu pozwoli odpowiednio skalować nasze przedsięwzięcia - komentuje Julia Dziurbiejko, CEO Pathfinder 23, do której bezpośrednio raportować będzie Maciej Lissowski.

Pathfinder 23 to spółka należąca do Brand New Galaxy (BNG) platformy integrującej tzw. smart business solutions w obszarze marketingu i technologii.

(AMS, 03.08.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.