Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Lissowski kończy pracę w Agencji Warszawa

Maciej Lissowski zrezygnował z zarządzania Agencją Warszawa (fot. materiały prasowe)

Maciej Lissowski, dyrektor zarządzający Agencji Warszawa, odchodzi z firmy.

- Zrealizowałem wszystkie postawione przede mną cele dotyczące kwestii funkcjonowania agencji oraz start-upów wchodzących w skład Grupy 22. Otrzymałem niezwykle ciekawą propozycję w nowym obszarze marketingu i tym samym postanowiłem podjąć się kolejnego, dużego i ambitnego wyzwania - mówi Lissowski o swoim odejściu. Podkreśla, że dalej będzie wykorzystywał swoje doświadczenie agencyjne, zarówno w kwestiach operacyjnych, prowadzenia projektów, jak i zarządzania zespołem. - Moją ambicją jest poznawać nowe obszary biznesowe, poszerzać kompetencje i po prostu nauczyć się czegoś nowego. Agencję Warszawa zostawiam w bardzo dobrej kondycji i bardzo dobrych rękach - dodaje. O planach zawodowych poinformuje w najbliższych tygodniach.

Lissowski do Agencji Warszawa dołączył w marcu 2019 roku. Wcześniej przez niemal dekadę pracował w Publicis Worldwide Poland. Dołączył do niej w lipcu 2010 roku na stanowisko deputy managing directora. Po trzech latach awansował na chief operating officera. Odpowiadał za zarządzanie nie tylko agencją Publicis, ale też Publicis Healthcare, Publicis Lion, Publicis DWL i Prodigious. Przed dołączeniem do Publicis był związany m.in. z agencjami Ogilvy & Mather, Young & Rubicam i Lintas.

Ma na koncie wiele nagród branżowych, w tym Cannes Lions, Effie Awards, KTR. Był jurorem wielu branżowych konkursów kreatywnych.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 23.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.